Msza święta z okazji Tygodnia Patrona

Msza święta z okazji Tygodnia Patrona

1 października 2023 roku odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji wspomnienia św. Franciszka – patrona naszego przedszkola. We Mszy Świętej w intencji ,,O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci rodziców, nauczycieli, pracowników Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka” uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola razem z rodzicami, pracownicy, absolwenci oraz przyjaciele. Dzieci z grupy ,,Biedronek” odmówiły modlitwę wiernych oraz uczestniczyły wraz z rodzicami w procesji z darami ołtarza – chlebem, winogronem oraz ampułkami, w których było wino i woda.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy Świętej, dzieciom, rodzicom oraz tym, którzy zaangażowani byli w przygotowanie oprawy uroczystej mszy. Podziękowania kierujemy również w stronę księdza prałata Edwarda Baniaka za przewodniczenie Eucharystii oraz w stronę księdza dziekana Romana Sławeńskiego, który głosił Słowo Boże.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Klaudia Zaczyńska

Skip to content