INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA REKRUTACJI NA DYŻUR WAKACYJNY W ROKU 2023

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA  REKRUTACJI NA DYŻUR WAKACYJNY w roku 2023

w Przedszkolu Samorządowym im. św. Franciszka-Patrona Ekologów w Balinie

W dniach od 24.07.2023 r. do 11.08. 2023 r.  Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka-patrona ekologów w Balinie  będzie pełniło  dyżur wakacyjny.

Przyjęcie  na dyżur wakacyjny obejmuje wyłącznie dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie od 01.06.2023r. do 07.06.2023r. do godz. 14:00 w placówkach, które będą pełniły dyżur.

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych DOKUMENTÓW ( do pobrania ze strony internetowej wybranej placówki):

1. Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny 2023
  2. Oświadczenia rodziców 2023

Druki dokumentów dostępne są na stronie internetowej przedszkolebalin.pl

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolu odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi przedszkola. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31.03.2022 r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dyrektor placówki może określić szczegółowe zasady bezpieczeństwa zdrowotnego w regulaminie placówki. Szczegółowa organizacja pracy przedszkola zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci.

O ostatecznej decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola  na dyżur wakacyjny zostaną Państwo powiadomieni przez dyrektora, najpóźniej do dnia 15.06.2023 r. drogą mailową lub telefonicznie.

Jolanta Głowacz

Dyżur 2023