Nasze Przedszkolaki uczestniczyły w kampanii „Bezpieczny Przejazd” organizowanej przez PKP – PLK

Koordynator kampanii Pani Magdalena Mitońska – Młodszy Specjalista ZLK w Krakowie, przedstawiła naszym wychowankom prezentację o bezpieczeństwie na obszarach kolejowych i bajkę pt. „Kolejowe Podróże z Ambasadorką Bezpieczeństwa”. Ewaluacją spotkania były quizy sprawdzające przekazane treści. W spotkaniu uczestniczyli również funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei: Pani Aurelia Kuźma i Pan Ireneusz Wojtal z Posterunku Ochrony Kolei w Oświęcimiu, którzy opowiedzieli o swoich zadaniach, przedstawili strój i urządzenia wykorzystywane w swojej codziennej pracy.
Bezpieczeństwo to bardzo istotny aspekt naszego życia. Przekazywanie wiedzy i kształtowanie prawidłowych nawyków, już u najmłodszych, to zadanie przedszkola.
Bardzo dziękujemy za owocne spotkanie, przekazaną wiedzę i wręczone dzieciom prezenty.
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Jolanta Głowacz