Życzenia Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie 2022 Roku

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie w obrazkach

„…Maleńką miłość chrońmy z lękiem,  dziś Ziemia drży i Niebo drży,

od tej miłości Maleńkiej…”

Kieruję NAJSERDECZNIEJSZE  ŻYCZENIA

świąteczno – noworoczne do: wszystkich naszych kochanych przedszkolaków i ich rodzin. Do pracowników obsługi i administracji. Do wszystkich absolwentów, byłych pracowników i przyjaciół  naszego przedszkola!

Nadchodzi oczekiwany czas Narodzenia Pańskiego, czas narodzenia Małej Dzieciny, dającej nam nową wiarę i siłę do działania w Nowym 2023 Roku!

Podsumowujemy to, co za nami, snujemy plany na najbliższe dni, miesiące i lata! Tak dzieje się od ponad dwóch tysięcy lat, a mimo to jesteśmy wierni i ufni w moc Maleńkiego, w tę „Maleńką Miłość”!

Niechaj Święta będą dla wszystkich Państwa niezapomnianym czasem spędzonym  w gronie rodzinnym, pośród tych, których kochamy!

Niech będzie to czas bez trosk i zmartwień,  czas miłości, radości  i serdeczności …

W Nowym 2023 Roku życzymy  pokoju, zdrowia i szczęścia!

Niechaj  Boża Dziecina  obdarza Was  swoim Błogosławieństwem!

Niechaj nie opuszcza Was pomyślność i spełniają się najskrytsze marzenia.

Wiary, nadziei i miłości na każdy dzień Nowego Roku!

Błogosławionych,  serdecznych świąt.

Wszystkiego najlepszego!

Jolanta Głowacz

Balin; grudzień, 2022 rok