Msza święta z okazji Tygodnia Patrona

Msza święta z okazji Tygodnia Patrona

2 października 2022 roku odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji wspomnienia św. Franciszka – patrona naszego przedszkola. We Mszy Świętej w intencji ,, O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dla dzieci, rodziców, nauczycieli, pracowników naszej placówki oraz absolwentów i przyjaciół przedszkola, a także w intencji Pani Dyrektor Jolanty Głowacz z okazji 30-lecia pełnienia funkcji dyrektora Przedszkola w Balinie” uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola razem z rodzicami, pracownicy, absolwenci oraz przyjaciele. Dzieci z grupy ,,Biedronek” odmówiły modlitwę wiernych oraz uczestniczyły wraz z rodzicami w procesji z darami ołtarza – chlebem, winogronem oraz ampułkami, w których było wino i woda.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy Świętej, dzieciom, rodzicom oraz tym, którzy zaangażowani byli w przygotowanie oprawy uroczystej mszy. Podziękowania kierujemy również w stronę księdza prałata Edwarda Baniaka za przewodniczenie Eucharystii oraz w stronę księdza proboszcza Krzysztofa Kozioła.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Klaudia Zaczyńska

Skip to content