Sukcesy w Gminnym Konkursie Plastycznym „PosprzątaMY Polskę”

Czy o segregacji odpadów da się odpowiedzieć rysunkowo? Nasze przedszkolaki udowodniły, że tak, wykonując piękne prace na Gminny Konkurs Plastyczny organizowany przez Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie oraz AVR Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie.

Komisja konkursowa spośród wielu prac, które wpłynęły na konkurs, dostrzegła praca naszych przedszkolaków z grupy „Biedronek”, które uzyskały wysokie lokaty. Laureatami konkursu zostali:

Małgosia Majcherczyk – I miejsce;

Filipek Czuper – III miejsce.

Dyplomy oraz cenne nagrody dla laureatów w postaci bonów pieniężnych uczestnicy odebrali osobiście od organizatorów konkursu, którzy dostarczyli je do naszego przedszkola.

Gratulujemy również Lence Głowacz, Marysi Starzak, Zuzi Kłyk oraz Liliance Rams!

Alicja Szlachcic