Msza święta z okazji Dnia Patrona

3 października 2021 roku odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji wspomnienia św. Franciszka – patrona naszego przedszkola. We Mszy Świętej w intencji „O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, pracowników, absolwentów i przyjaciół Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka  – patrona ekologów w Balinie” uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzinami, pracownicy, absolwenci i przyjaciele.

Przedszkolaki odmówiły modlitwę wiernych oraz uczestniczyły wraz z rodzicami w procesji z darami ołtarza. Dziękuję wszystkim przybyłym na Mszę Świętą, a szczególnie dzieciom i ich rodzicom. Dziękuję zwłaszcza tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie oprawy uroczystej mszy.

Składam serdeczne podziękowanie gospodarzowi parafii Chrystusa Króla, ks. proboszczowi Krzysztofowi Koziołowi za przewodniczenie Eucharystii oraz skierowane do nas słowa.

Dziękuję Panu organiście Kazimierzowi Pająkowi i Pani Annie Pietrzyk ze scholą za oprawę muzyczną oraz ministrantom i lektorom obecnym na naszej mszy św.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu wykonanego przez Panią Joannę Zarembę i  Pana Marcina Grzyb.

Dyrektor Jolanta Głowacz