Wydarzenia

Wydarzenia

Dzieci z grupy Biedronek biorą udział w Jasełkach.

Wigilia Przedszkolna

W dniu 22 grudnia 2022 roku w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Dzieci z gr. Biedronek zaprezentowały Jasełka w reżyserii Pani Alicji Szlachcic i pomocy Pani Klaudii Zaczyńskiej. Gratuluję naszym młodym artystom i ich nauczycielom tak udanego występu! Wszystkie grupy zachowaniem i postawą dały świadectwo pięknego kultywowania tradycji bożonarodzeniowych w ...
Czytaj Dalej
Goście oglądają prace wykonane na konkurs przez dzieci.

XIII Powiatowy  Konkurs Ekologiczno – Plastyczny pt. „Przedszkolak Małym Ekologiem”

XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny pt. „Przedszkolak Małym Ekologiem”, organizowany przez Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie rozstrzygnięty. 25.11.2022 r. odbył się wernisaż z wręczeniem nagród laureatom konkursu objętego Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Chrzanowa oraz Starostę Powiatu Chrzanowskiego.Na konkurs wpłynęło 37 prac płaskich i ...
Czytaj Dalej
Pani Dyrektor Jolanta Głowacz po otrzymaniu nagrody.

Pani Dyrektor Jolanta Głowacz nagrodzona – gratulujemy!

13 października w pałacu ślubów w Chrzanowie odbyły się w gminne uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas których nagrodzono wyróżniających się dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych na terenie gminy Chrzanów. Wśród pedagogów uhonorowanych Nagrodami Burmistrza Chrzanowa znalazła się również nasza Pani Dyrektor Jolanta Głowacz, której serdecznie gratulujemy! ...
Czytaj Dalej
Zdjęcie grupowe pod ołtarzem.

Msza święta z okazji Tygodnia Patrona

2 października 2022 roku odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji wspomnienia św. Franciszka - patrona naszego przedszkola. We Mszy Świętej w intencji ,, O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dla dzieci, rodziców, nauczycieli, pracowników naszej placówki oraz absolwentów i przyjaciół przedszkola, a także w intencji Pani Dyrektor Jolanty Głowacz z okazji ...
Czytaj Dalej
Zdjęcie pamiątkowe z Pikniku Rodzinnego przy Przedszkolu.

Piknik Rodzinny 2022

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa znowu mogliśmy gościć w ogrodzie przedszkolnym nasze kochane przedszkolaki wraz z rodzinami na Pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Rodzinne świętowanie rozpoczęło się 28 maja 2022 roku o godzinie 9:30. Pani Dyrektor Jolanta Głowacz powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości ...
Czytaj Dalej
Galeria Prac dzieci z XII Konkursu Ekologiczno-Plastycznego pt. "św. Franciszek - patron ekologów".

XII Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny pt. „Święty Franciszek – patron ekologów”

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Chrzanowa oraz Starostę Powiatu Chrzanowskiego. Sponsorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszystkim składam serdeczne podziękowania. Konkursowi przyświecały cele: Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień twórczych dzieci.Rozbudzenie wyobraźni, kreatywności i aktywności ...
Czytaj Dalej
Zdjęcie grupowe pod ołtarzem - msza święta z okazji Dnia Patrona.

Msza święta z okazji Dnia Patrona

3 października 2021 roku odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji wspomnienia św. Franciszka – patrona naszego przedszkola. We Mszy Świętej w intencji „O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, pracowników, absolwentów i przyjaciół Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie” uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola wraz ...
Czytaj Dalej
Na zdjęciu Pani Dyrektor podczas obchodów Jubileuszu 15 lat działalności „Galerii Drzewiej” i 25 lat pracowni rzeźby.

Jubileusz 15 lat działalności „Galerii Drzewiej” i 25 lat pracowni rzeźby

Państwo Zofia, Edward i Krzysztof Góreccy 7.09.2021 r. obchodzili Swój Jubileusz: 15 lat działalności „Galerii Drzewiej” i 25 lat pracowni rzeźby. Z tej okazji odbył się Ich benefis, podczas którego Pani Dyrektor Jolanta Głowacz w imieniu całej społeczności przedszkola wręczyła pamiątkowy dyplom i statuetkę Przyjaciela Przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu ...
Czytaj Dalej

XI Chrzanowski Maraton Czytania Dzieciom

W ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbył się XI Chrzanowski Maraton Czytania Dzieciom, w którym wzięły również udział dzieci z grupy „Biedroneczek” i przygotowały krótką inscenizację utworów autorstwa naszej Pani Dyrektor Jolanty Głowacz. Zapraszam do obejrzenia występu, który znajduje się pod linkiem:https://www.facebook.com/mbp.chrzanow/videos/1184869468631868 ...
Czytaj Dalej
Brązowa ściana z pracami dzieci i w centrum napis na białym tle niebieskie litery „Jan Paweł II przyjaciel przyrody”.

XI Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Plastyczny pt. “Jan Paweł II przyjaciel przyrody”

Wpisując się w obchody  100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, pragnęliśmy uhonorować ten piękny jubileusz poprzez nadanie  tematu XI edycji,  organizowanego przez nasze przedszkole, Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Plastycznego  „Jan Paweł II – przyjaciel przyrody”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Chrzanowa oraz Starostę Powiatu Chrzanowskiego. Sponsorami konkursu byli: ...
Czytaj Dalej
Skip to content