XI Gminny Konkurs Recytatorski „Dziecięce wierszowanie“ 2021 rozstrzygnięty!

W przeprowadzonych w naszym przedszkolu eliminacjach do XI Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce wierszowanie“, zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, wzięło udział siedmioro recytatorów. Z grupy „Biedronek“: Róża Głowacz, Julia Morytko, Maja Okrasiak, Antonina Wodecka, Luiza Zaremba, z gr. „Jeżyków“ Adam Langer oraz z gr. „Wiewiórek“ Zosia Długosz. Wszystkie dzieci zaprezentowały się bardzo dobrze.

Podczas gminnego etapu konkursu nasze przedszkole reprezentowały trzy utalentowane dziewczynki. Każda z nich została doceniona. Pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobyła Róża Głowacz za doskonałą interpretację wiersza Jana Brzechwy „Na straganie“. Trzecia lokata przypadła Antoninie Wodeckiej, która pięknie wyrecytowała wiersz „Królestwo Chicholandii“ Mariusza Szwondera.

Natomiast Maja Okrasiak odebrała Nagrodę Organizatorów za wykonanie utworu Juliana Tuwima pt. „Okulary“.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Mińszczak