Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Dziewczynki w strojach przed występem.

XV Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

1 marca nasze wychowanki wzięły udział w Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Chrzanowie. Amelia Zaremba z grupy „Wiewiórek” zaśpiewała i zagrała na bębenku piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” zdobywając II miejsce w kategorii wiekowej 3-4-latki ...
Czytaj Dalej
Dziewczynka odbiera nagrodę.

XXI Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Boże Narodzenie tradycje i współczesność”

Oliwia Dulowska z grupy „Biedronek” zajęła III miejsce w XXI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie – Tradycja i Współczesność”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! ...
Czytaj Dalej
Dzieci występują na scenie chrzanowskiego MOKSiR-u.

Dziecięce Spotkanie Folklorystyczne „Bosa Nóżka”

8 listopada Biedroneczki brały udział w Dziecięcych Spotkaniach Folklorystycznych ,,Bosa Nóżka". Przedszkolaki wystąpiły w kategorii Gry i zabawy dziecięce, wyliczanki. Gratulujemy! ...
Czytaj Dalej
Dzieci z Panią Dyrektor i wychowawcą.

XXIX FESTIWAL KULTURY DZIECIĘCEJ

Nasze przedszkole brało udział w XXIX Festiwalu Kultury Dziecięcej. Jako przedszkole zajęliśmy drugie miejsce w powiecie chrzanowskim. Zespół taneczny ,,Jeżyki" - wyróżnienie III stopnia Zespół instrumentalny ,,Franusie" - wyróżnienie I stopnia Amelia Zaremba - wyróżnienie I stopnia Zespół wokalny ,,Franusie" ...
Czytaj Dalej
Drużyna z Przedszkola Samorządowego w Balinie wkraczająca na halę sportową.

Olimpiada Przedszkolaków 2022

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Chrzanowa, organizowanej przez MOKSIR Chrzanów. Nasi Sportowcy walczyli dzielnie! Obserwowaliśmy ich zmagania razem z Rodzicami, którym serdecznie dziękuję za doping i przywiezienie swoich Pociech na Olimpiadę. Dziękuję Panu Piotrowi Jochimczykowi ...
Czytaj Dalej
Dziewczynki w strojach czapli i pszczoły stoją na tle dekoracji.

Dziecięce wierszowanie

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Dziecięce wierszowanie” organizowanym już 12 raz przez Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy „Biedroneczek”: Martynka Jochimczyk Zuzia Kłyk Agatka Palka W ...
Czytaj Dalej
Na zdjęciu dziewczynka śpiewa piosenkę na scenie MOKSiR w Chrzanowie.

XIX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych

Gratulacje dla Lusi Zaremby z grupy „Biedronek”, która wyśpiewała 2 miejsce w XIX Gminnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, ...
Czytaj Dalej
Na zdjęciu laureatki konkursu trzymają w dłoniach dyplomy.

Sukcesy „Biedroneczek” w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie – Tradycja i Współczesność”

Zuzia Kłyk oraz Małgosia Majcherczyk z grupy „Biedronek” zdobyły nagrody w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie – Tradycja i Współczesność”, w którym reprezentowały nasze przedszkole. Organizatorem konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini. Na konkurs wpłynęły 444 prace ...
Czytaj Dalej
Zdjęcie przedstawia uczestników konkursu plastycznego na tle obrazu patrona naszego przedszkola – świętego Franciszka.

Sukcesy w Gminnym Konkursie Plastycznym „PosprzątaMY Polskę”

Czy o segregacji odpadów da się odpowiedzieć rysunkowo? Nasze przedszkolaki udowodniły, że tak, wykonując piękne prace na Gminny Konkurs Plastyczny organizowany przez Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie oraz AVR Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie. Komisja konkursowa spośród wielu ...
Czytaj Dalej
Dzieci z dyplomami pamiątkowymi - Festiwal Kultury Dziecięcej.

XVIII Festiwal Kultury Dziecięcej – sukcesy Biedroneczek!

W tym roku szkolnym wyjątkowo późną jesienią odbył się XVIII Festiwal Kultury Dziecięcej organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini. W przeglądach konkursowych uczestniczyły przedszkolaki z placówek wychowania przedszkolnego z terenu powiatu chrzanowskiego. Z ogromną radością i dumą przyjęliśmy ...
Czytaj Dalej
Loading...
Skip to content