MSZA ŚW. Z OKAZJI DNIA PATRONA

Zdjęcie przedstawia dzieci, rodziców, księży, dyrektora i pedagoga na tle ołtarza4 października 2020 roku odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji wspomnienia św. Franciszka – patrona naszego przedszkola. We mszy św. w intencji „O zdrowie i Boże błogosławieństwa dla dzieci, rodziców, pracowników, absolwentów i przyjaciół Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka  – patrona ekologów w Balinie” uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzinami i rodzeństwem, pracownicy i przyjaciele.

Przedszkolaki odmówiły modlitwę wiernych oraz uczestniczyły wraz z rodzicami w procesji z darami ołtarza. Dziękujemy wszystkim przybyłym na mszę świętą, a szczególnie dzieciom i ich rodzicom. Dziękujemy zwłaszcza tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystej oprawy mszy świętej. Składamy serdeczne podziękowanie gospodarzowi parafii Chrystusa Króla ks. proboszczowi Krzysztofowi Kozioł za przewodniczenie Eucharystii oraz skierowane do nas słowa.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Karolina Łoś