XII Gminny Konkurs Piosenki

XII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

Już po raz dwunasty w Przedszkolu Samorządowym nr 4 w Chrzanowie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej, którego celem jest  rozbudzenie u dzieci zamiłowania do śpiewu i muzyki, kształtowanie wrażliwości artystycznej, prezentacja uzdolnień muzycznych przedszkolaków oraz popularyzowanie piosenki przedszkolnej. W konkursie wzięło udział 26 uczestników z dziesięciu chrzanowskich przedszkoli, a wśród nich Emilka Zaremba z grupy Biedronek przygotowana przez panie Katarzynę Kalitę i Karolinę Łoś oraz Lusia Zaremba z grupy Jeżyków pod kierunkiem pani Alicji Szlachcic. Jury konkursu w składzie: Ireneusz Stańczak, Alicja Garlińska – Płoszaj oraz Jerzy Ziegler wyłoniło laureatów konkursu. W tym zaszczytnym gronie znalazła się Luiza Zaremba, uzyskując 2 miejsce! Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Natomiast laureaci dodatkowo statuetki.

Serdecznie gratulujemy Lusi i Emilce wspaniałych występów i życzymy  kolejnych sukcesów!!!