Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych

Dziewczynka przebrana w strój Maryi trzyma w rękach lalkę23 stycznia w sali teatralnej MOKSiR odbył się Koncert Laureatów podsumowujący XVIII Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych organizowany przez SP nr 1 w Chrzanowie oraz Urząd Miasta Chrzanów. W konkursie uczestniczyło 42 solistów i 26 zespołów z placówek oświatowych Gminy Chrzanów.

Laureaci zostali zaproszeni ma uroczyste podsumowanie konkursu. Nasze przedszkole reprezentowała Lusia Zaremba z grupy „Jeżyków” przygotowana przez nauczycielkę Alicję Szlachcic oraz zespół „Małe Aniołki” z grupy „Biedronek” w składzie: Emilka Zaremba, Agatka Szkółka, Antosia Wodecka, Antosia Pietroń, Nadia Kania przygotowane przez nauczycielki: Katarzynę Kalitę i Karolinę Łoś.

Lusia zajęła II miejsce, a zespół „Małe Aniołki” zdobył wyróżnienie.

Brawa dla naszych kochanych przedszkolaków!