Dzieci i młodzież kontra nałogi – konkurs plastyczny

Dziewczynka trzyma w rękach dyplom5 grudnia 2019 roku w MOKSiR w Chrzanowie odbyło się podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Dzieci i młodzież kontra nałogi” organizowanego przez Gminę Chrzanów oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie.

Konkurs miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia i innych pozytywnych wartości wśród dzieci i młodzieży, a także przeciwdziałanie zjawisku agresji, przemocy oraz zagrożeniu uzależnieniami wśród najmłodszych. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały od organizatorów upominki, a wśród nich były nasze przedszkolaki z grupy „Jeżyków” – Martynka Skwarek, Juleczka Morytko oraz Oleńka Kowalska, która zdobyła III miejsce w konkursie. Praca Oli została opublikowana w kalendarzu wydanym przez GKRPA na rok 2020. Prace zostały wykonane pod kierunkiem Alicji Szlachcic.

Serdecznie gratulujemy!