Z życia przedszkola

Z życia przedszkola

Grupa Jeżyków podczas Balu Karnawałowego.

Bal Karnawałowy u Jeżyków

Zapraszamy do fotorelacji z Balu Karnawałowego w grupie Jeżyków ...
Czytaj Dalej
Grupa Biedroneczek w strojach karnawałowych.

Bal Karnawałowy u Biedroneczek

26.01.2023 r. w grupie „Biedronek” odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tego dnia do przedszkola przybyły kolorowe postacie, m.in.: papuga, Elsa, Anna, kotki, syrenki, strażak, piłkarze, jednorożce czy Szturmowiec z ,,Gwiezdnych Wojen". Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach, pląsach ...
Czytaj Dalej
Grupa Jeżyków podczas występu z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka u Jeżyków

24.01.2023 r. grupa Jeżyków gościła Babcie i Dziadków. Krótka fotorelacja z uroczystości ...
Czytaj Dalej
Grupa Jeżyków podczas spotkania ze św. Mikołajem.

Mikołaj u Jeżyków

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia ...
Czytaj Dalej
Grupa Biedronek ze św. Mikołajem.

Mikołaj u Biedronek

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia ...
Czytaj Dalej
Jedna z pań przerzuca drugą na matę.

Spotkanie z mistrzynią Polski w judo

W dniu 1.12.2022 r. w naszym przedszkolu gościliśmy „Akademię Małego Wojownika”.Mistrzyni Polski w judo Pani Klaudia Cieślik i Pani Natalia Kozłowska spotkały się z naszymi przedszkolakami i zaprezentowały dla nich pokaz swoich umiejętności. Podczas spotkania wszystkie przedszkolaki miały możliwość poćwiczyć z Mistrzynią Polski i porozmawiać.Bardzo dziękujemy „Akademii Małego Wojownika” za ...
Czytaj Dalej
Dzieci z grupy Biedronek ze swoimi misiami.

Dzień Pluszowego Misia w grupie Biedronek

Zapraszamy do fotorelacji z Dnia Pluszowego Misia ...
Czytaj Dalej
Dzieci śpiewają pieśni patriotyczne pod Grzybkiem w Balinie.

Święto Niepodległości “Pod Grzybkiem” w Balinie

11 listopada "Pod Grzybkiem" w Balinie odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Dziękujemy Rodzicom Biedroneczek za przybycie oraz Panu Sołtysowi Michałowi Kłyk za zaproszenie. Gratuluję wszystkim przedszkolakom wspaniałego występu! Alicja Szlachcic ...
Czytaj Dalej
Dzieci z grupy Jeżyków śpiewają piosenkę.

Apel z okazji Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji odbyła się Akademia, wszystkie grupy przygotowały wiersze i piosenki, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Dzieci wykonały na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Jolanta Głowacz, która powitała wszystkie ...
Czytaj Dalej
Zdjęcie wszystkich grup razem z Panią Dyrektor, ojcem Lesławem oraz paniami woźnymi.

Apel o świętym Franciszku

W ramach realizacji programu autorskiego „Przedszkolak Małym Ekologiem” 4 listopada 2022 roku gościliśmy w naszym przedszkolu o. Lesława Zachurę –gwardiana z klasztoru w Alwerni. Okazją do spotkania był coroczny Apel z okazji Dnia Patrona Przedszkola – Świętego Franciszka z Asyżu – patrona ekologów. Ojciec Lesław opowiedział przedszkolakom o tym, jak wyglądała ...
Czytaj Dalej
Skip to content