Rozmiar tekstu

Zmiana kontrastu

Uroczystość „Dzień Mamy i Taty” połączony ze „Ślubowaniem Maluszka”- uroczystość w plenerze z udziałem rodziców – grupa Wiewiórki

15 czerwiec był dniem wyjątkowym dla „Wiewióreczek”, ponieważ z okazji Dnia Mamy i Taty spotkaliśmy się w Galerii Drzewiej w Porębie Żegoty. Dzieci na świeżym powietrzu – w otoczeniu natury zaprezentowały program artystyczny, do którego długo się przygotowywały. Rodzice nagradzali gromkimi brawami występy swoich pociech, które pomimo tremy dzielnie recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki.

Czytaj więcej: Uroczystość „Dzień Mamy i Taty” połączony ze „Ślubowaniem Maluszka”- uroczystość w plenerze z...

Zadania dydaktyczno-wychowawcze w grupie Wiewiórki

Zajęcia otwarte w gr. Wiewiórek