29 września przypada ustanowiony w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci, ponieważ czytanie na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię. Z tej okazji w dniu 30 września, „Jeżyki” gościły panią Joannę – mamusię Lusi, która rozpoczęła w naszej grupie tegoroczną serię spotkań w ramach wewnątrzprzedszkolnego projektu „Cała rodzina czyta dzieciom”.

Czytaj więcej: Z mamą Lusi szukamy odpowiedzi na pytanie „Gdzie się podziały daktyle?...”

Zapisz