Dzieci z grupy „Biedronek” po raz kolejny przyłączyły się do akcji „Sprzątania Świata”. W naszym przedszkolu udział w akcji poprzedzony jest prowadzeniem tematyki kompleksowej, poświęconej zagadnieniom ochrony środowiska. Dzieci  w rękawicach ochronnych z workami na śmieci, posprzątały ulice w pobliżu przedszkola. Akcja miała na celu podniesienie wśród naszych wychowanków świadomości ekologicznej.

A.Głowacz

Czytaj więcej: "Biedroneczki" sprzątają świat

W ramach realizacji programu ekologicznego „Przedszkolak małym ekologiem” , przedszkolaki odwiedziły firmę „Colmet” - skup złomu w Balinie, utrwalając wiedzę z zakresu pojęcia „Recykling” czyli ze starego nowe. Po wykonaniu zadania z radością bawiły się na placu zabaw.

Zapraszamy na fotoreportaż z wycieczki.

A.Głowacz

Czytaj więcej: Wycieczka do punktu skupu złomu