Rozmiar tekstu

Zmiana kontrastu

JESTEŚMY LAUREATAMI NAGRODY W PROJEKCIE „PISKLAKI W REFLEKTORACH” !

Serdecznie gratuluję naszym Małym Artystom z grupy „Biedronek” i reżyserkom:  Pani Katarzynie Kalicie i  Pani Alicji Szlachcic za uzyskanie nagrody w projekcie „Pisklaki w reflektorach”.

Spektakl „Jasełka” powstał w związku z udziałem naszego przedszkola w projekcie „Pisklaki w reflektorach”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez „ Teatr Sztuk w Jaworznie” w ramach Programu Edukacja Kulturalna. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Pani Barbara Wójcik-Wiktorowicz, artysta teatralny i  animator kultury w „ Teatrze Sztuk w Jaworznie”. Dzięki której  nasze „Jasełka” są inne niż wszystkie dotychczas realizowane przez nasze przedszkole.

Czytaj więcej: JESTEŚMY LAUREATAMI  NAGRODY W PROJEKCIE „PISKLAKI W REFLEKTORACH” !

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE "BIEDRONEK"

30.09.2020 r. „Biedronki” świętowały Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia, wręczając im upominki. Nie zabrakło również tańców i dobrej zabawy. Dzień ten dostarczył wszystkim mnóstwa radości i uśmiechu. Życzymy naszym kochanym chłopakom wszystkiego, co najlepsze.

Katarzyna Kalita

Czytaj więcej: DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE "BIEDRONEK"

Procedury

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS REALIZACJI ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM IM. ŚW. FRANCISZKA-PATRONA EKOLOGÓW W BALINIE W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19

kliknij TUTAJ

Druk Oświadczenia - do pobrania TUTAJ

procedura TUTAJ

1. Procedury bezpieczeństwa - TUTAJ

2. Procedura zakażenie - TUTAJ

3. Procedura przyjęcia dzieci - TUTAJ

Dzień Mamy i Taty w gr. „Biedronki”

21 maj był dniem wyjątkowym dla naszych kochanych przedszkolaków, ponieważ z okazji Dnia Mamy i Taty gościliśmy w przedszkolu ich rodziców. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, do którego długo się przygotowywały. Rodzice nagradzali gromkimi brawami występy swoich pociech, które recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Zwieńczeniem uroczystości było złożenie rodzicom życzeń, wręczenie prezentów.

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty w gr. „Biedronki”