1 2 3 4

Spotkanie z muzyką - gitara

Cannot find do_galerii/2016_2017/spotkanie z muzyka folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2016_2017/spotkanie z muzyka/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

18 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Jakuba Swerczka, ucznia V klasy gitary Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Chrzanowie oraz absolwenta naszego przedszkola. Kubuś wykonał dla nas następujące utwory:

1.    Nieznanego autora – „Kubański taniec”
2.    Tatiana Stacha – „W rytmie samby”
3.    Esompio – „Luigi Legnani”
4.    Napoleon Coste – „Barkarolla”

               Koncert spodobał się wszystkim przedszkolakom, które z zainteresowaniem słuchały zaprezentowanych utworów, ucząc się przy tym właściwego zachowania: ciszy i skupienia w trakcie słuchania muzyki, oklasków na rozpoczęcie utworu i jego zakończenie. Po koncercie Jakub zaprezentował swój instrument – dzieci miały okazję poznać wygląd, brzmienie oraz budowę gitary. Serdecznie dziękujemy Jakubowi oraz Pani Małgorzacie Swerczek – jego mamie za odwiedziny w naszym przedszkolu i wspaniały pokaz gry na gitarze. Życzymy Kubusiowi radości i satysfakcji w dalszej działalności artystycznej oraz wielu osiągnięć muzycznych.

Alicja Szlachcic

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.