1 2 3 4

Spotkanie Wigilijne

Cannot find do_galerii/2016_2017/spotkaniewigilijne folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2016_2017/spotkaniewigilijne/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne, połączone z Jasełkami przygotowanymi przez najstarszą grupę. Już od kilku tygodni dzieci z grupy „Biedronek” pod czujnym okiem swoich wychowawczyń – pani Alicji Szlachcic i pani Katarzyny Bachowskiej, przygotowały się do odgrywania swoich ról. Dzieci w pięknych kostiumach zaprezentowały przedstawienie pt.: „Mały pastuszek i wielki rozbójnik”. Przed występem Pani dyrektor Jolanta Głowacz serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości – przedstawicieli Rady Rodziców naszego przedszkola: p. Annę Śliwę- przewodniczącą RR, p. Joannę Kępkę, p. Barbarę Śnieżek, p. Martynę Dudek oraz p. Marcina Wodeckiego oraz emerytowanych pracowników przedszkola: p. Helenę Nowosad i Anielę Fudałę. Na przedstawieniu nie zabrakło również młodszych kolegów i koleżanek z grupy „Jeżyków” i „Wiewiórek” oraz nauczycieli i pracowników przedszkola. Piękne przedstawienie jasełkowe wprowadziło wszystkich obecnych w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Radość przedszkolaków była jeszcze większa, kiedy Pani dyrektor  obdarowała każdą z grup wspaniałymi prezentami edukacyjnymi. Po wielkich emocjach Pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła do wspólnego stołu, na którym nie zabrakło pysznych tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez panie kucharki. Świąteczny posiłek poprzedzony został tradycyjnym połamaniem się opłatkiem i złożeniem sobie życzeń.

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.