1 2 3 4

VII POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNO-PLASTYCZNY "PTAKI WOKÓŁ NAS"

Cannot find do_galerii/2016_2017/konkurs_ptaki_rozwiazanie folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2016_2017/konkurs_ptaki_rozwiazanie/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

VII Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny

„PTAKI WOKÓŁ NAS”

W naszym przedszkolu w dniu 19.11.2016r. odbył się wernisaż z rozdaniem nagród laureatom VII Powiatowego Konkursu Ekologiczno Plastycznego „PTAKI WOKÓŁ NAS”. Organizatorem konkursu było Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka-patrona ekologów w Balinie. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Chrzanowa oraz Starostę Powiatu Chrzanowskiego.

Sponsorami tegorocznego konkursu byli:

  • Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
  • Rada Rodziców Przedszkola w Balinie

Oceny prac konkursowych w dniu 4.11.2016r. dokonała komisja w składzie: Pani Joanna Pawlak – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Balinie, Pan Adam Pociecha – Profesor ASP w Katowicach oraz Pan Jerzy Siewiorek – Leśniczy Nadleśnictwa Chrzanów.

Na uroczystość przybyli laureaci konkursu wraz z rodzicami i nauczycielami.

Honorowym  gościem wernisażu była Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Beata Drabiec.

Po powitaniu  zgromadzonych  przez Dyrektora Przedszkola Panią Jolantę Głowacz zespół teatralny „Franusie”  zaprezentował widowisko pt. „Brzydkie Kaczątko”,  przygotowane pod kierunkiem Pani Alicji Szlachcic, we współpracy z Panią Katarzyną Bachowską.

Po części artystycznej  wręczone zostały  nagrody laureatom konkursu, po czym przyszedł  czas na zwiedzanie wystawy w Przedszkolnej Galerii Sztuki Dziecięcej. Na zakończenie uroczystości wszyscy goście spotkali się w sali „Wiewiórek” na ekologicznym poczęstunku i miłej konwersacji.

Gratulujemy  laureatom i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej.

Koordynator Jolanta Błaszczyk

Zapisz

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.