1 2 3 4

„SPOTKANIE Z MUZYKĄ”

Cannot find do_galerii/2016_2017/spotkanie_z_muzyka folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2016_2017/spotkanie_z_muzyka/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

„SPOTKANIE Z MUZYKĄ”

W ramach współpracy z Państwową Szkołą Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie, odbyło się pierwsze w tym roku przedszkolnym "SPOTKANIE z MUZYKĄ".

Gościem spotkania była nasza absolwentka Kamila Malczyk, uczennica VI klasy skrzypiec u Pani mgr Donaty Wiącek. Kamilka wykonała dla nas sonatę E-dur G.F. Telemanna oraz utwór J. S. Bacha "Ave Maria".

 

Celem spotkania było: poznanie przez dzieci budowy skrzypiec, sposobu gry na skrzypcach oraz wysłuchanie utworów muzyki poważnej granej na tym pięknym instrumencie. Dzieci uczyły się również prawidłowego zachowania podczas koncertu: oklasków na rozpoczęcie utworu i na jego zakończenie, kulturalnego odpowiadania na zagadki oraz ciszy i skupienia podczas słuchania muzyki, która wpadała do naszych uszu i serc.

Bardzo dziękujemy Kamilce za przekazaną wiedzę i piękną grę. Życzymy wielu sukcesów w tym roku szkolnym i na przyszłość. Pani Małgorzacie Malczyk- mamie Kamilki gratulujemy sukcesów córki, bowiem sukces dziecka to również sukces Rodziców.

Jolanta Głowacz

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.