1 2 3 4

WYCIECZKA „WIEWIÓRECZEK” DO „GALERII DRZEWIEJ” W PORĘBIE ŻEGOTY

Cannot find do_galerii/2017-2018/wiewiorki/poreba folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2017-2018/wiewiorki/poreba/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

19 czerwca 2018 odbyła się wycieczka dzieci z grupy „Wiewiórek” do „Galerii Drzewiej” w Porębie Żegoty prowadzonej przez Państwa Zofię i Edwarda Góreckich. Celem wycieczki było:


-Zwiedzanie „Galerii Drzewiej” , w której dzieci podziwiały prace twórców ludowych z różnych regionów Polski m. im.: dzieła garncarza, kowala, kołodzieja, bednarza, koronkarki z Koniakowa, bibułkarki, rzeźbiarza i malarza. Poznały również dawne narzędzia i przedmioty codziennego użytku oraz ozdoby wykonane z surowców naturalnych.
-Zwiedzanie hodowli zwierząt na terenie gospodarstwa państwa Góreckich -oglądanie hodowli królików, kaczek, gołębi i kur ozdobnych.
-Udział  w warsztatach artystycznych- malowanie drewnianych kwiatków pod kierunkiem pani Zofii Góreckiej.
-Udział w warsztatach pt. „Ginące zawody”- rzeźbienie w drewnie, wykonanie pod kierunkiem pana Edwarda Góreckiego płaskorzeźby dla grupy, zwiedzanie pracowni rzeźbiarskiej.
Dzieci miały również okazję pobawić się w ogrodzie oraz strzelać z łuku. Był to dzień pełen wrażeń dla naszych maluszków.


Katarzyna Bachowska

 

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.