1 2 3 4

DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE WIEWIÓREK

Cannot find do_galerii/2017-2018/wiewiorki/dzien_mamy_i_taty folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2017-2018/wiewiorki/dzien_mamy_i_taty/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

15 czerwiec był dniem wyjątkowym dla naszych kochanych „Wiewióreczek”, ponieważ z okazji Dnia Mamy i Taty gościliśmy w przedszkolu ich rodziców. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, do którego długo się przygotowywały. Rodzice nagradzali gromkimi brawami występy swoich pociech, które pokonując tremę, dzielnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.

Na uroczystości odbyło się również „Ślubowanie Maluszka”, podczas którego dzieci złożyły przyrzeczenie oraz zostały pasowane na członka społeczności naszego przedszkola przez Panią Dyrektor i otrzymały dyplom. Pomagały jej w tym dzieci, które pasowanie mają już za sobą. Za wspaniałą pomoc otrzymały pamiątkowe medale.
Zwieńczeniem uroczystości było złożenie rodzicom życzeń, wręczenie prezentów, a także wspaniały tort wykonany z babeczek przez Panią Annę Śliwę. Dzień ten, pełen emocji i miłych wrażeń, na długo pozostanie w pamięci nie tylko najmłodszych, ale również rodziców i nauczycieli.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek oraz napoje.  

Zapraszam do fotoreportażu wykonanego przez Panią Ewelinę Dęsoł oraz Panią Annę Śliwę.Katarzyna Bachowska

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.