1 2 3 4

Zajęcia otwarte w grupie Wiewiórek

Cannot find do_galerii/2017-2018/wiewiorki/zajecia_otwarte folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2017-2018/wiewiorki/zajecia_otwarte/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

 „Las szumi jesiennie, już robi się sennie”- taki tytuł nosiły zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Wiewiórek, które odbyły się 19 października. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty swoich bliskich. Wśród nich znaleźli się nie tylko rodzice, ale także rodzeństwo, dziadkowie, babcie oraz wujkowie.

Podczas zajęć dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, poczynając od wysłuchania wiersza i udzielenia odpowiedzi na pytania nauczyciela dotyczące skarbów jesieni po pracę plastyczną wykonaną z pomocą naszych gości. Nie zabrakło również zabawy, w której chętnie uczestniczyły nie tylko przedszkolaki, ale również ich bliscy. Dzieci aktywnie i z zaangażowaniem brały udział w zajęciach. Po wykonaniu grupowego zdjęcia, udaliśmy się na plac zabaw. Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie.

Katarzyna Bachowska

 

 

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.