1 2 3 4

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 17.10.2018 r. w Przedszkolu Samorządowym im. św. Franciszka- patrona ekologów w Balinie odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich grup, pracowników i gości przez Panią Dyrektor. Następnie Pani Alicja Szlachcic poprowadziła uroczystą akademię na którą składały się występy wszystkich grup.Przedszkolaki śpiewały, recytowały wiersze oraz składały życzenia wszystkim Paniom w Przedszkolu. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Dzieci doceniły i podkreśliły swoją wdzięczność za codzienny trud pracy wszystkich Pracowników Przedszkola, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Każdy z nauczycieli otrzymał upominek, który wręczała Rada Rodziców. Pani Dyrektor wręczyła pracownikom nagrody dyrektora. Pani Jolancie Błaszczyk wręczono podziękowanie za wieloletnią pracę  i życzenia odpoczynku na zasłużonej emeryturze.

Na zakończenie akademii głoś zabrała P. Dyrektor Jolanta Głowacz, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił  i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po tych słowach wszyscy uczestnicy akademii utworzyli duże koło i wspólnie odśpiewali Hymn Przedszkola „Piosenka o św. Franciszku”.                                                                                                                                                                                             Anna Głowacz

 

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.