1 2 3 4

Uroczystość zakończenia roku

Cannot find do_galerii/2017-2018/zakonczenie_roku folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2017-2018/zakonczenie_roku/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

Uroczystość zakończenia roku odbyła się w naszym przedszkolu 22.06.2018 r. Wzięły w niej udział dzieci żegnające się z przedszkolem z grupy „Biedronek” i „Jeżyków” wraz z rodzicami. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Nie zabrakło również krakowiaka w wykonaniu zespołu „Franusie”. Następnie pani dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe statuetki św. Franciszka, które wraz z dyplomami otrzymali również  przyjaciele przedszkola. W tym roku wyróżnieni zostali: pan burmistrz Ryszard Kosowski, pani Agnieszka Lelonek i pani Joanna Tura. Panu burmistrzowi statuetkę wręczyła pani dyrektor z delegacją dzieci, Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców w Urzędzie Miasta w Chrzanowie. Symboliczne serduszko z nazwiskami dzieci zostało przekazane nauczycielom Szkoły Podstawowej w Balinie pani Małgorzacie Pawlak i pani Mirandzie Taborskiej. Żegnamy naszych wychowanków i życzymy im udanego startu w szkole, samych radosnych chwil i wielu przyjaciół. Serdecznie dziękujemy gościom: panu sołtysowi Stanisławowi Duszy, pani sekretarz Rady Rodziców Karolinie Czuper, pani Agnieszce Synal skarbnikowi Rady Rodziców oraz pracownikom przedszkola za zaszczycenie swą obecnością naszej uroczystości. Serdecznie dziękuję pani Karolinie Czuper za wykonanie zdjęć. Zapraszam do fotoreportażu.


                                                                                                                     wychowawcy

 

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.