1 2 3 4

AKCJA „RAMIĘ W RAMIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM” UDAŁA SIĘ!

Cannot find do_galerii/2017-2018/ramie_w_ramie folder inside /var/www/vhosts/przedszkolebalin.jaw.pl/httpdocs/images/sampledata/do_galerii/2017-2018/ramie_w_ramie/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

         Pragnę serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli nam przygotować aż 95 paczek dla dzieci ze Starej Huty na Ukrainie.
Nasza placówka współpracuje z Siostrą Elżbietą Cholewą ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek św. Wincentego à Paulo, która obecnie posługuje  w Śniatyniu na Ukrainie.
Jak poinformowała mnie Siostra Elżbieta, „Dzieci nie mogły się doczekać odbioru paczek zgromadzonych pod żłóbeczkiem, radości było co niemiara. Wszyscy śpiewali stare, polskie kolędy, których nauczyły ich babcie i prababcie. Wszyscy bardzo dziękujemy za Wasze serce”.


Dzieci ze Szkoły w Starej Hucie przygotowały prace plastyczne, które wraz z listami i podziękowaniami zostały zaprezentowane rodzicom w naszym przedszkolu, w holu.
Zapraszam Państwa do fotoreportażu oraz przeczytania kilku listów i oficjalnych podziękowań, które dotarły do nas z Ukrainy.
Mam nadzieję , że w tym 2018 roku również  wspólnie zorganizujemy taką akcję.
Pozdrawiam Naszych Przyjaciół z Ukrainy, dziękuję w imieniu całej społeczności przedszkolnej  za piękne prace plastyczne, życzenia i  podziękowania. Życzymy  Wam wszystkiego najlepszego, za naszym patronem św. Franciszkiem pokoju i dobra na cały 2018 rok.


Z wyrazami szacunku
Dyrektor Jolanta Głowacz

 

Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.