Ramię w ramię z Mikołajem

Informacja dla Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola

dla Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola
Samorządowego im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie
na rok szkolny 2017/2018.

Dziecko powinno posiadać:

1. Aktualne zaświadczenie o stanie zdrowia dostarczone do wychowawcy w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.
2. Wypełnione oświadczenie do odbioru dzieci przez osoby upoważnione
(załącznik do karty zapisu dziecka do przedszkola)
3. Pantofle na podgumowanym spodzie.
4. Worek płócienny ze strojem do ćwiczeń gimnastycznych (podkoszulek i spodenki ).
5. Kubek, szczoteczkę do zębów oraz pastę do zębów.
6. Materiały papiernicze, piśmiennicze zakupuje Rada Rodziców w uzgodnieniu z Rodzicami i wychowawcą po pierwszym zebraniu we wrześniu.
7. Dzieci z grupy „ Wiewiórek” , które leżakują: pidżamę + poduszkę z powleczką.
8. Wszystkie przyniesione do Przedszkola przedmioty należy podpisać.

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy do przedszkola 01.09.2017 r. , przyprowadzanie w godzinach od 6.00 do 8.15.

PRZEDSZKOLE CZEKA NA WAS!

Dyrektor Przedszkola
Jolanta Głowacz

Oświadczenie o odbieraniu dziecka z przedszkola