Ramię w ramię z Mikołajem

Informacja dla Rodziców

Regulamin konkursu "Przyroda Polski"

Informacja - Msza Święta

Informacja dla Rodziców

W ramach współpracy z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej działającym przy Parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie , Szkoła Podstawową Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie oraz MOKSiR Chrzanów, itp.:

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w

XIV Biegu Ulicznym w Hołdzie

św. Janowi Pawłowi II.

Bieg rozpoczyna się 06.10.2018r.

( sobota) o godzinie 10:00 ,

zbiórka 9:30 na placu kościelnym.

Przewidywane ukończenie biegu ok. 12:00 , po czym rozdanie nagród, medali i dyplomów.

Prosimy Rodziców o Zapisy dzieci na liście w holu Przedszkola i o dowóz dzieci na miejsce. Regulamin wywieszony jest na gazetce w holu.

Dziękujemy!

P.S. - (Uczestnika zgłasza Rodzic do biegu na placu kościelnym, prosimy o zabranie dla uczestnika z przedszkola zielonego podkoszulka.)

Informacja odnośnie oczyszczacza powietrza

Podkategorie