1 2 3 4

Piknik Rodzinny 2019

ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "DZIECIĘCE WIERSZOWANIE" 2019

W naszym przedszkolu 7 marca odbyły się eliminacje do X Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce wierszowanie” organizowane przez PS nr 10 w Chrzanowie. W tym roku konkurs zakładał interpretację wierszowanego utworu Elizy Rozdoby.

Czytaj więcej...

AKCJA „RAMIĘ W RAMIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM 2018” UDAŁA SIĘ po raz trzeci!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli nam przygotować  70 paczek dla dzieci ze Starej Huty i okolic na Ukrainie.

Jak poinformowała mnie Siostra Elżbieta, dzieci zgromadzone w Kościele NMP Bolesnej 18  grudnia 2018 w wigilię spotkania ze św. Mikołajem doczekały się odbioru paczek. 19 grudnia – obchodzony jest na Ukrainie Dzień św. Mikołaja, podobnie  jak w Polsce 6 grudnia. 

Czytaj więcej...

Koncert Kamili Malczyk

21 lutego 2019 roku nasze przedszkole odwiedziła jego absolwentka Kamila Malczyk. Kamila uczy się obecnie w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w klasie skrzypiec u  pani prof. Marty Diug-Chwastek. Szkołę Muzyczną I stopnia ukończyła w Chrzanowie, pod kierunkiem mgr Donaty Wiącek. Za  swoje osiągnięcia artystyczne otrzymywała przez trzy lata Stypendium Burmistrza Chrzanowa. W roku szk. 2015/2016 uzyskała Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej.

Czytaj więcej...

Bal Karnawałowy 2019

Copyright © 2019 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.