1 2 3 4

Ramię w ramię z Mikołajem

Msza Święta z okazji Dnia Patrona

28 września 2018r. tradycyjnie już spotkaliśmy się w kościele parafialnym p.w. Chrystusa Króla w Balinie, uczestnicząc we Mszy Świętej w intencji „o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, pracowników, absolwentów i przyjaciół Przedszkola Samorządowego im. Św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie”.

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny 2018

26 maja  2018 roku w Przedszkolu Samorządowym im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie przebiegał profilaktyczny Piknik Rodzinny organizowany w tym roku pod hasłem „Wolnym być – bez nałogów żyć  ”. Do ogrodu przedszkolnego przybyło wielu naszych przedszkolaków wraz z rodzinami i przyjaciółmi przedszkola.

Czytaj więcej...

AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU

W dniu 25.06.2018 r. odbyły się warsztaty edukacyjne z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej pt. „Akademia Zdrowego Uśmiechu”. Warsztaty prowadzone były przez wykwalifikowane asystentki stomatologiczne z Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji „Dentolandia” z Katowic.

Czytaj więcej...

Uroczystość zakończenia roku

Uroczystość zakończenia roku odbyła się w naszym przedszkolu 22.06.2018 r. Wzięły w niej udział dzieci żegnające się z przedszkolem z grupy „Biedronek” i „Jeżyków” wraz z rodzicami. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Czytaj więcej...

STRAŻACY W PRZEDSZKOLU

6 czerwca naszych kochanych przedszkolaków odwiedzili strażacy z  Ochotniczej Straży Pożarnej w Balinie, Pan Piotr Fudała oraz Pan Łukasz Synal. Strażacy przeprowadzili z dziećmi pogadankę dotyczącą pracy, jaką wykonują. Opowiedzieli dzieciom, jak powinien być ubrany strażak, przypomnieli zasady zachowania się w razie niebezpieczeństwa oraz przedstawili wyposażenie  wozu strażackiego, opisując wszystkie jego elementy.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.