1 2 3 4

Msza z okazji 20-lecia kapłaństwa księdza Rafała

7 czerwca 2020 roku w Kościele pw. Chrystusa Króla w Balinie odbyła się uroczysta msza święta z okazji 20-lecia kapłaństwa księdza Rafała Kluski.

W uroczystej Eucharystii wzięli udział parafianie, a wśród nich  dzieci, młodzież, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele Rady Parafialnej, scholii oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

BALIŃSKIE SPOTKANIE OPŁATKOWE W 2020 ROKU

Aby tradycji stało się zadość, nasze przedszkole 10.01.2020 r. było organizatorem spotkania środowiskowego dla mieszkańców Balina, Rodziców i  Przyjaciół. Mali artyści z zespołu teatralnego „Franusie” z grupy „Biedronek” przenieśli nas do Betlejem w przedstawieniu jasełkowym pt. „W Betlejem”. Spektakl wyreżyserowała Pani Katarzyna Kalita przy owocnym wsparciu Pani Karoliny Łoś. Gratuluję artystom i opiekunom wspaniałego występu oraz dziękuję za chwile refleksji i wzruszenia!

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny 2019

X Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny pt. „Co przedszkolak może, kiedy oddycha się gorzej”

22.11.2019 r. odbył się wernisaż z wręczeniem nagród laureatom konkursu, który został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Chrzanowa oraz Starostę Powiatu Chrzanowskiego.

Czytaj więcej...

ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "DZIECIĘCE WIERSZOWANIE" 2019

W naszym przedszkolu 7 marca odbyły się eliminacje do X Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce wierszowanie” organizowane przez PS nr 10 w Chrzanowie. W tym roku konkurs zakładał interpretację wierszowanego utworu Elizy Rozdoby.

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.