Zaproszenie na spotkanie ogólne

DNIA 27.06.2017 r. o godz.1730

Porządek spotkania:

1. Powitanie zebranych.
  2. Zapoznanie Rodziców z realizacją wniosków wynikających z ewaluacji wewnętrznej.
  3. Analiza Planu Pracy Przedszkola za rok szkolny 2016/2017, wnioski na kolejny rok.
  4. Sprawozdanie z realizacji Planu Pracy oraz Planu Finansowego Rady Rodziców za rok szkolny 2016/2017.
  5. Podziękowania Rodzicom za całoroczną współpracę-wręczenie dyplomów.
  6. Spotkania Wychowawców z Rodzicami w grupach: podsumowanie całorocznej diagnozy pedagogicznej- wnioski na kolejny rok.
  7. Indywidualne spotkania Rodziców z Dyrektorem w kancelarii- uwagi i wnioski o działalności placówki.

Podczas spotkania Rodzice będą mogli obejrzeć Kroniki Przedszkola.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SPOTKANIE

Jolanta Głowacz Dyrektor

Copyright © 2020 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.