Parafia w Balinie

Informacja dla Rodziców

dla Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola
Samorządowego im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie
 na rok szkolny 2019/2020.

Dziecko powinno posiadać:

1. Aktualne zaświadczenie o stanie zdrowia dostarczone do wychowawcy w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.

2. Pantofle na podgumowanym spodzie.

3. Worek płócienny ze strojem do ćwiczeń gimnastycznych (podkoszulek i spodenki ).

4. Kubek, szczoteczkę do zębów oraz pastę do zębów.

5. Materiały papiernicze, piśmiennicze zakupuje wychowawca  w uzgodnieniu z Rodzicami na pierwszym zebraniu we wrześniu.

6. Dzieci z grupy „ Wiewiórek”,  które leżakują: pidżamę + poduszkę z powleczką.

7. Wszystkie przyniesione do Przedszkola przedmioty należy podpisać.

Wszystkie dzieci  serdecznie zapraszamy do przedszkola  2 .09.2019 r. , przyprowadzanie w godzinach od  6.00 do 8.15.

PRZEDSZKOLE CZEKA NA PAŃSTWA DZIECI!

Dyrektor Przedszkola
Jolanta Głowacz

Copyright © 2019 Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka - patrona ekologów w Balinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.